Gelinis lakavimas. Arba minikiūras bet kuriai progai Viskas apgalvota nuo A iki Z

1.

Ombre – gelinis lakavimas

„Gražių rankų“ sąvoka kiekvienai yra individuali. Vienoms patinka klasikinis stilius, o kitoms – atvirkščiai, patinka avangardas. Pažvelkime į populiariausius manikiūro tipus kartu.

Skirtingo stiliaus Ombre manikiūras yra vienas populiariausių tarp mados atstovų.

Šis stilius naudojamas ne tik manikiūrui, bet ir plaukų dažymui bei makiažui.

Ombre manikiūras arba, kaip dar vadinamas, gradientinis manikiūras, yra daugybės atspalvių derinys su sklandžiu perėjimu iš vieno į kitą.

Priklausomai nuo pasirinktos spalvų gamos, šis tikrai gražus manikiūras tiks ir ypatingam renginiui, ir kiekvienai dienai.

Ombre – tai stilingas dizainas originalaus manikiūro gerbėjams. Įspūdingai atrodo įvairiausiais atspalviais visoms rankoms.

2.

Kaip sukurti Ombre dizainą?

Ombre manikiūrą galima atlikti tiek įprastu laku, tiek geliniu lakavimu. Ombre su geliniu lakavimu gali būti padarytas su sklandžiausiais spalvų perėjimais.

Tos pačios prekės ženklo ar net skirtingų gamintojų geliniai lakai lengvai maišomi tarpusavyje, todėl galima iš anksto sumaišyti kelias spalvas ir tepti nagus tarpiniu atspalviu.

Pavyzdžiui, kurdami geltonai raudoną Ombre – galite maišyti atspalvius, gauti oranžinę spalvą ir gradientu pritaikyti tris atspalvius.

3.

Kokias spalvas galite naudoti Ombre manikiūrui?

Pažiūrėkite į Ombre manikiūro nuotraukas – dizainas atrodo įspūdingas bet kokiu spalvų deriniu. Gradientas gali būti pagamintas iš 2–3 tos pačios spalvos tonų arba kontrastingų atspalvių, svarbiausia, kad jie derėtų vienas su kitu. Štai keletas spalvų derinių taisyklių ir paslapčių, kurios leis jums sukurti tobulą Ombre manikiūrą:

a)

Gradientas su smėlio spalva. Jei norite nešioti manikiūrą ilgiau, rinkitės derinį su smėlio spalva. Ją reikia tepti ant nago pagrindo ir ištempti arčiau galiuko į kitą atspalvį. Dėl to ataugęs nagas ilgiau išliks nematomas.

b)

Tamsus atspalvis nago gale. Šį Ombre variantą verta rinktis, jei jūsų nagai nėra idealios formos ir jie platėja nuo pagrindo. Tamsi spalva ties galiuku atitrauks dėmesį nuo netaisyklingos nago formos.

c)

Ombre ant kamufliažo su baltu laku. Kitas įspūdingas dizaino variantas, kuris prailgins jūsų manikiūro tarnavimo laiką. Be to, jis gali būti naudojamas kaip vestuvių dizaino pagrindas.

4.

Dekoras Ombre dizainui:

Ombre vertikaliai arba įstrižai. Tradicinis tempimas nuo nago galiuko iki pagrindo gali būti varijuojamas kitomis spalvos keitimo kryptimis.

5.

Prancūzas – gelinis lakavimas

Prancūzas tai populiarus prancūziškas manikiūras. Šis pavadinimas, kuris pasirodė daugiau nei prieš 30 metų ir vis dar populiarus filmuose, ant podiumų ir kasdieniame gyvenime.

Kaip atsirado prancūziškas manikiūras? Prancūziškas manikiūras buvo išrastas prieš 35 metus. Idėja priklauso Jeffui Pinkui, garsaus nagų lako prekės ženklo „Orly“ įkūrėjui.

Vieną dieną režisierius pasiskundė savo pažįstamiems, kad aktorėms per filmavimo dieną tenka daug kartų persilakuoti nagus, kad manikiūras derėtų prie makiažo ir drabužių.

Tai užtruko daug laiko ir pareikalavo papildomų specialistų įtraukimo į filmavimo aikštelę.

Tada Pink sugalvojo revoliucinį manikiūro tipą su baltu laku, dengiančiu peraugusį nago kraštą. Šis dizainas derėjo su bet kokiais drabužiais, o aktorės buvo sužavėtos. Iš karto po to, kai Pinkas pasidalino idėja su pažįstamu režisieriumi, jis išleido lakų kolekciją, skirtą naujo tipo manikiūrui.

Prancūzų kalba tapo vis populiaresnė, o netrukus ji iš filmavimo aikštelių migravo į podiumus, o vėliau ir į kasdienybę…

6.

Prancūziško manikiūro tipai

Klasikinė prancūziško manikiūro spalva yra balta. Tačiau kiekvienais metais nagų dizaineriai į madą įveda vis daugiau atspalvių, kurie atrodo taip pat įspūdingai ir leidžia sukurti originalų manikiūrą.

Prancūziškas dizainas taip pat gali būti pagamintas šiomis spalvomis: juoda raudona, mėlyna ir kiti sodrūs atspalviai sidabras. Galite dažyti nagus tame pačiame diapazone, keisdami tik tonus, arba galite pasirinkti kontrastingas spalvas.

Šypsenos linija yra tos pačios baltos juostelės forma, dengianti ataugusį nago kraštą. Jis gali būti beveik plokščias arba šiek tiek išlenktas.

Renkantis šypsenos formą reikėtų orientuotis į natūralumą: svarbiausia, kad manikiūras atrodytų natūraliai ir pabrėžtų nago plokštelės bei pirštų formą.

Šypsenos linija priklauso ir nuo lako tekstūros.

3.

Oficialus dalykinis stilingas manikiūras

Apsilankyk!

Skambinti +370679...