Spa pedikiūras Gargžduose Margaritos.lt

margarita pedikiuras gargzdai kaina

Pedikiūras Gargžduose ir Klaipėdoje

Sutikite, kad… net sutvarkytos rankos, gražūs plaukai ir tvarkinga šukuosena, neišaukiantis makiažas – labai greitai nublanksta, kai …

Arba ką reiktų žinoti apie pedikiūrą?

Pedikiūras – viena svarbiausių tvarkingos moters, merginos detalių. Tačiau su savo įpročiais, „įdomiais” įsitikinimais ir nuolat sugalvojamais pasiteisimais – kažko nedaryti… pedikiūro procedūrą pasiliekame vasaros sezonui.

Iš tikrųjų pedikiūras nuo seno buvo tik labai turtingų žmonių užsiėmimas. Šiuo metu, ši procedūra prieinama praktiškai kiekvienai.

Todėl… Tegul vasara būna Jums ištisus metus, jeigu ne už lango, tai bent jau viduje. Ir…

kas gerai daro pedikiura gargzduose klaipedoje

Nepamirškime, jog mūsų pėdas nuolat veikia eilė joms nepalankių faktorių, tokių kaip sintetinės kojinaitės, nepatogi aukštakulnė avalynė ir t.t.

Todėl šioms vietoms reikalinga ypatinga priežiūra, leidžianti išvengti tokių padarinių kaip suskirdusi pėdų oda, nuospaudos, padidintas prakaitavimas ir kitos nemalonios problemos susijusios su odos ligomis.

Taigi, pabaigai – apibendrinant temą – „Kam reikalingas ir ar būtinas pedikiūras?“ galima daryti išvadą, kad pedikiūro procedūra tai ne tik viskas vardan grožio.

Japonų medicinoje galima aiškiai atrasti faktų bylojančių jog mūsų pėdose sukoncentruota daugybė nervinių galūnių, kurios susijusios beveik su visais vidaus organais.

Taigi, moteris ar vyras besidarydami pedikiūrą tartum atlieka ne tik grožio procedūrą, bet ir tuo pačiu viso kūno (o gal ir sielos) „valymą”.

Kas darėsi SPA pedikiūrą, tas žino tą palaimos jausmą labai gerai… Gera nuotaika, sveiko kūno pojūtis, pasitikėjimas savimi ir t.t.

Tel: +370 679 07889

Registracija iki 20.00 h kasdien

Pedikiūro tipai – kokius galima rasti apskritai?

1.

Klasikinis pedikiūras

Klasikinis pedikiūras – dar vadinamas apkarpomasis ir šveičiamasis pedikiūras. Ši procedūra buvo pati pirmoji pedikiūro paslaugų sferoje ir davė pačią pradžią profesionaliai pėdų priežiūrai. Ši procedūra susideda odelių tvarkymo bei pėdų suragėjusio sluoksnio šalinimo.

O dirbant su profesionaliomis priemonėmis atpuola galimybė pažeisti, įpjauti odą, kas galėtų sąlygoti infekcijos atsiradimui.

Taigi, žiūrėkite, kas daro jums šią procedūrą, o jeigu jau nusprendėte ją atlikti pačios, darykite viską kruopščiai ir atidžiai bei su visomis švaros ir dezinfkavimo priemonėmis.

2.

Aparatinis pedikiūras

Atliekamas su specialios įrangos ir prietaisų pagalba. Dar kitaip vadinamas freza. Turi specialius antgalius, kurių pagalba ganėtinai greitai galima suteikti kojų pėdoms bei nagams tvarkingo žavesio. Tačiau šis metodas niekada neprilygs SPA pedikiūro metu gaunamam rezultatui.

3.

Higieninis pedikiūras – gali pasidaryti pati…

Pats saugiausias pedikiūro būdas. Odelės šalinamos apelsinmedžio pagaliukais, prieš tai jas suminkštinus odos minkštinimo priemonėmis. Pats didžiausias šio pedikiūro privalumas – visiškai išvengiama bet kokios odos bei nagų pažeidimų galimybės. Tačiau jo metu neįmanoma visiškai idealiai pašalinti suskirdusio arba suragėjusios odos sluoksnio.

4.

Spa pedikiūras

Šis pedikiūro metodas buvo sugalvotas JAV ir vadinamas pačiu naujausiu šios pėdų priežiūros srityje. Čia susipina nauda kojoms ir malonių pojūčių lavina. Čia viskas priklauso nuo pedikiūro meistro fantazijos ir kažkokių būtinų taisyklių neegzistuoja. SPA pedikiūras tai įvairiausi aliejai, kokybiškos bei natūralios odos priežiūros priemonės, pėdų masažas, kaukės, vandens masažas, aromaterapija, muzikoterapija.

5.

Japoniškas pedikiūras

Šio pedikiūro tikslas, laikantis visų japonų tradicijų būti kuo arčiau gamtos natūralaus prado. Procedūros metu atliekami taip pat SPA elementai.
Čia jūsų laukia dešimtys viena paskui kitą sekančių priemonių. Poliravimas, įvairūs aliejai nagams, masažas šilkiniais maišeliais pilnais gydomųjų žolelių, kaukės su bičių vašku – viską sunku net išvardinti. Prie viso to atliekama nago analizė pasitelkiant į pagalbą specialiai sudarytas lenteles.

6.

Žuvyčių pedikiūras

Labai populiarus dabar žodis SPA. Jis asicojijuojasi su pedikiūro kabinetu, eterinių aliejų aromatu, vandens vonelėmis ir druskomis jose, purvo procedūromis bei masažais. Tačiau kas galėtų pagalvoti, kad SPA pedikiūras įmanomas jūsų kojas panardinus į … akvariumą.

Ir daro šį pedikiūrą ne kas kitas, o šimtai mažų žuvyčių. Aišku visas šis pedikiūras nelabai atitinka šį žodį, nes žuvyčių niekas neišmokins daryti tikrajį pedikiūrą. Tačiau šis pedikiūras visiškai kitoks, tačiau…

Įsivaizduokite, ateinate į kojų priežiūros centrą ir jums liepia kojas pamerkti į akvariumą… Taigi, jūsų kojomis nuo tos minutės pradeda rūpintis mažų žuvyčių būrys.

Ir jos vienu metu atlieka ne tik pedikiūrą, bet ir mikromasažą.
Taigi, ką jums duoda žuvyčių pedikiūras? Tam naudojamos žuvytės pavadinimu Garra Rufa. Jos neturi dantukų ir negali įkąsti, tačiau jos labai gerai toleruoja aukštą vandens temperatūrą ir gali labai lengvai iščiulpti numirusias odos ląsteles.

Taigi jau yra nemažai salonų kuriuose jos dirba savo darbą pilnu pajėgumu. Žinoma ši žuvyčių rūšis nepanaikina nuospaudų, mozolių. Dar šios žuvytės gali padaryti ne tik kojų pėdų, bet ir viso kūno pilingą.

Pirmieji salonai, kurie pradėjo naudoti šių žuvyčių terapiją buvo atidaryti Japonijoje, po to Kinijoje. Po to ši procedūra tapo madinga ir persikėlė kaip mat į Nyderlandus, Pietų Korėją, ir JAV. Ar Lietuvoje ši procedūra jau daroma dar neteko girdėti, deja…

manikiuras pedikiuras gargzdai klaipeda

Tel: +370 679 07889

Registracija iki 20.00 h kasdien

Skambinti +370679...